Oferta

Uwaga! Nowością w naszej ofercie są kajaki. Wypożyczenie dwuosobowego kajaka wraz z całym wyposażeniem to niewielki koszt, za to wrażenia, jakich można doświadczyć oglądając piękną Dolinę Baryczy z perspektywy tej rzeki, są bezcenne. Oferujemy także dowóz kajaków i uczestników spływu na miejsce jego rozpoczęcia i odbiór uczestników i sprzętu po jego zakończeniu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Szczegóły na stronie kajaki-milicz.pl

Pokoje Gościnne „Pod Lasem” są położone w niezwykle malowniczym miejscu Polski – w samym sercu znanej w całej Europie, jedynej w swoim rodzaju Dolinie Baryczy. Wszewilki to cicha, pełna spokoju wieś pod Miliczem. Dookoła swe uroki roztaczają gęste lasy, obfitujące w grzyby, jagody i jeżyny. Są one na wyciągnięcie ręki – las bowiem znajduje się po przeciwnej stronie drogi, nie trzeba więc długiej wędrówki, aby znaleźć się wśród drzew i kojącego śpiewu ptaków.

Do dyspozycji gości jest całe piętro z osobnym wejściem. Znajdują się tam 2 pokoje – 3 i 4 osobowe (z możliwością dostawki) oraz łazienka i wpełni wyposażona kuchnia, wspólne dla obu pokoi. W każdym pokoju znajduje się także telewizor oraz radio.

Na parterze dla gości przygotowaliśmy dwa pokoje, mniejszy dla 3 osób, większy dla 4 (także z mozliwością dostawki). Na gości obu pokoi czekają łazienka oraz wyposażona kuchnia, a także salon z kominkiem, w którym znajduje się radio i telewizor.

Dla gości przygotowaliśmy także altanę z dużym stołem, obok której znajduje się miejsce ogniskowe. Można również skorzystać z miejsca na grilla przenośnego. Swój samochód można zostawić na wybrukowanym miejscu parkingowym na terenie zamkniętej posesji, na parkingu przed domem oraz, na życzenie, może zostać udostępniony garaż.

Doskonałym sposobem na poznanie Baryczy jest spływ kajakowy, który pomożemy zorganizować. Oferujemy także pomoc w organizacji zwiedzania okolicznych atrakcji, chętnie podpowiadamy, co warto zobaczyć. Dysponujemy mapami oraz przewodnikami po Dolinie Baryczy. W pobliżu domu znajduje się Paintball oraz stadnina koni.

Gości przyjmujemy przez cały rok. Wynająć można poszczególne pokoje lub cały parter/piętro. Dom znajduje się około kilometra od rzeki Barycz. We Wszewilkach znajdują się sklepy, a w pobliskich miejscowościach znaleźć można punkty gastronomiczne, w których spróbować można Milickiego Karpia. Także z komunikacją publiczną nie ma problemu, do Milicza (oddalonego o ok. 2 km) można dotrzeć za pomocą PKP i PKS, na życzenie możemy odebrać gości z dworca.

Zapraszamy serdecznie!

Parter:

– 2 pokoje – 3 i 4 osobowe, z możliwością dostawki
– salon z kominkiem i tv
– wyposażona kuchnia (garnki, sztućce, talerze, lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, kuchenka gazowa, szafki na produkty gości)
– łazienka z prysznicem i wanną

Piętro:

– 2 pokoje – 3 i 4 osobowe, z mozliwością dostawki
– osobne wejście
– tv i radio w każdym pokoju
– wyposażona kuchnia (jak na parterze)
– łazienka z prysznicem

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt!
Informacje oraz rezerwacje pod numerem tel. 661 358 544 (p. Danuta Narolska)